Doručíme všechny panely ZDARMA

Expresní doručení infra panelů zdarma

Výhody spolupráce s naší firmou a systémem HOMEHEAT nekončí jen u skvělé funkčnosti panelů, nízkých cen a možnosti výměny obrazového motivu u topného panelů. Naším úspěchem je maximální spokojenost zákazníků, a proto jsme se rozhodli úplně každému doručit naše panely zcela ZDARMA.

Proč omezovat počtem kusů, celkovou cenou objednávky nebo snad vzdáleností od našeho skladu? Jako jediní Vám nabízíme expresní dopravu po celé ČR zcela ZDARMA dokonce i od objednávky jediného topného panelu. Doprava ZDARMA se vztahuje také na topné FOTO fólie HOMEHEAT.

Využijte tuto možnost a vyzkoušejte naše panely. Můžete zakoupit jen jeden panel a vyzkoušet jej ve Vašich prostorách a v případě spokojenosti dokoupit další. Nakupovat můžete postupně nebo najednou. Vždy budete mít poštovné ZDARMA a nákup vytápění infra panely se dopravou nikterak neprodraží.

Doručení DPD do 24 hodinSpolupracujeme s ověřeným dopravcem DPD, který naše topné panely doručí do 24 hodin od odeslání. Před příjezdem Vás bude řidič telefonicky kontaktovat a je na Vás jak si dohodnete dobu doručení. Jelikož jsou topné panely při větším odběru najednou těžké, řidič Vám rád pomůže s jejich složením. Balík s panely můžete jednoduše sledovat přes webové stránky dopravce a klidně změnit datum doručení, až budete mít volný čas na převzetí.

Kurýr HOMEHEAT pro severní čechyDo vzdálenosti 50 km od sídla našeho skladu nabízíme privátní službu doručení kurýrem ještě v den objednávky. Topné panely samozřejmě musí být skladem. Kurýr se Vám hodinu před příjezdem telefonicky ohlásí a domluví formality převzetí. Tato varianta nabízí samozřejmě také složení, popřípadě vynesení panelů až do Vašeho domu, bytu nebo kanceláře. Privátní doručení kurýrem je ZDARMA od zakoupení nejméně 3 kusů topných panelů. Menší odběr zpoplatněn částkou 150,- Kč vč. DPH

Poštovné pro ostatní nabízené zboží jako jsou termostaty:
1) Nákup pouze "ostatního" zboží: 99,- Kč vč. DPH
2) Nákup společně s panely nebo FOTO fólii: ZDARMA

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.  

Dojezd privátního kurýra s panely HOMEHEAT