FOTO fólie - měňte motiv kdykoliv chcete

Foto fólie HOMEHEAT logoMnoho zájemců o nákup infra topení a použití panelů jako obraz odradila jediná věc, nemožnost změny motivu panelu. Většina výrobců obrazový motiv na své panely neposkytuje a když ano, jedná se pouze o potisk bílé svrchní vrstvy panelu. Díky tomu, že je motiv natisknut přímo na panelu není možnost jej změnit. Zákazníci jsou tímto velmi omezeni. Kdo by se chtěl dívat desítky let na pořád stejný obrázek. Žádné řešení zatím ostatní prodejci ani výrobci zákazníkům nenabídli!

FOTO fólie HOMEHEAT pro topné infra panelyMY JSME JINÍ. My si zákazníků vážíme, a tak jsme po dlouhých testech připravili revoluční novinku! FOTO fólie HOMEHEAT nabízí možnost změny motivu panelu, kdykoliv se Vám starý motiv na topném panelu omrzí. Certifikovaný, teplu odolný, samolepicí materiál je možno na panel jednoduše nalepit a kdykoliv zase odlepit a změnit za jiný. Vše jednoduše, bez komplikací a hlavně za nízkou cenu.

1) Využijte fotografii Vašeho malého dítěte a jak bude vyrůstat, měňte motiv v jeho pokoji.
2) Prezentujete firemní logo na topném panelu s FOTO fólii HOMEHEAT a v případě nové grafiky loga jednoduše fólii vyměňte a nemusíte kupovat celý drahý panel.
3) Měňte motiv podle ročního období, použijte fotografie z dovolené, ničím nejste omezeni.
4) ZDARMA zajistíme profesionální přefocení a retuš starých fotografií nebo negativů

Díky tomu, že FOTO motiv je natisknut na fólii a ne přímo na topném panelu sytost barev vydrží až o 2x déle než při potisku přímo na panel.

Foto fólie HOMEHEAT infralacePřemýšlejte, co byste dělali s topným infra panelem s vybledlým obrazovým motivem třeba po 3 letech od koupi, kdy již nemáte od výrobce žádnou záruku? Jelikož je motiv přímo na panelu, není možný přetisk a vy tak budete muset koukat na stále nevzhlednější obraz a vzhledem k tomu, že se jedná o hlavní topení nebudete moci provést změnu. Jedině zakoupit CELÝ panel i s novým potiskem!

TAK TOMU JE U JINÝCH! Pouze u systému HOMEHEAT máte možnost zakoupit FOTO fólii a motiv si měnit kdykoliv chcete. Díky příznivým cenám a slevám pro naše zákazníky, vychází zakoupení i výměna motivu velmi levně!