Jednoduchou instalaci zvládne každý

Instalace panelu na stěnuNabízíme plnohodnotný topný systém s nejjednodušší a nejméně nákladnou instalací na trhu. Na základní uvedení do provozu, nepotřebujete asistenci elektrikáře, jelikož instalace je extrémně uživatelsky jednoduchá.

Stačí si vybrat místo na stěně, kde se bude topný panel HOMEHEAT co nejlépe hodit a pomocí montážní sady, která je součástí každého výrobku, panel upevnit. Je to tak jednoduché, jako byste instalovali klasický obraz. Poté stačí jen panel zapojit do nejbližší zásuvky (přívodní kabel má délku 3 metry) a topíte. Pro regulaci panelu doporučujeme využít zásuvkový termostat, díky kterému budete moci panel jednoduše ovládat a korigovat, kdy topit má a kdy ne. Tuto instalaci doporučujeme hlavně pro ty, kteří budou panely využívat jako přídavné topidlo

Prověření partneři infra panelů HOMEHEAT

Pro toho, kdo nechce tvořit lišty na schování kabelů od panelu, nebo nemá dostatečné množství zásuvek nabízíme servis našich techniků se kterými spolupracujeme po celé ČR. S instalací infra topení mají již zkušenosti a přesně ví, jak správně připravit elektrické rozvody pro panely HOMEHEAT. Naše firma si každého řemeslníka, kterého prezentujeme na našich webových stránkách důkladně prověřila, a tak bude instalace infra topení ve vašich prostorách naprosto bezproblémová. 

Díky instalaci "napevno" skryjete kabely od panelů do stěn a prostor bude vyplněn pouze designově dokonalými panely, topnými obrazy s Vámi vybraným FOTO motivem, nebo neviditelnými panely instalovanými ve stropní konstrukci. 

Změňte jednoduše Vaše topení. Nejrychlejší realizace od objednávky k prvnímu dni vytápění infra panely HOMEHEAT se nám podařila za 72 hodin!!!