Originální designový prvek interiéru

Infra panel jako obraz v interiéru

Zapomeňte na všudypřítomné nevzhledné radiátory. Díky naší revoluční technologii FOTO fólií HOMEHEAT si můžete z topného panelu vytvořit jedinečný a originální OBRAZ. Překvapte všechny Vaše známé dokonalým sladěním barev v interiéru s motivem topného obrazu. Kvalitní materiály a promyšlené zpracování vytvoří topný panel nerozeznatelný od jakéhokoliv jiného obrazu. Topení tak již nikdy nebude rušit obytné prostory.

Topný obraz zapadne kamkoliv

Zkombinujte barvy interiéru s FOTO motivem topného obrazu. Vytvořte barevné kreace, které Vám bude závidět široké okolí. Fantazii se meze nekladou a je zcela na Vás, jaký motiv zvolíte. My nabízíme velkou galerii našich motivů, ale můžete použít třeba fotografii z dovolené. Panely jsou vhodné nejen do rodinných domů a bytů, ale také jako spojení funkčnosti a možnosti reprezentace ve firmách a kancelářích. Použijte jako FOTO motiv logo Vaší firmy a zaujměte obchodní partnery originálním řešením vytápění. 

FOTO panel i z malby, nebo diapozitivu

Pro naše zákazníky nabízíme i možnost profesionálního přefocení kreseb a maleb z papíru nebo plátna zcela ZDARMA. Na panel je možné použít i fotografii z diapozitivů nebo ze starých fotografií, které necháme u našich partnerů upravit a vyretušovat. Nejste ničím omezováni.

Za použití vlastního motivu neúčtujeme ŽÁDNÝ PŘÍPLATEK!

FOTO motiv můžete jednoduše ZMĚNIT

FOTO fólie HOMEHEAT Jako jediná firma v ČR nabízíme jedinečnou možnost změnit FOTO motiv topného panelu kdykoliv budete chtít. Speciální certifikovaná technologie FOTO fólie HOMEHEAT umožňuje její odstranění bez jakéhokoliv poškození topného panelu a následnou výměnu za jinou. V případě že použijete na topný panel motiv Vašeho malého dítěte, tak za pár let budete moci tento motiv změnit, třeba na fotografii jak jste oslavili desáté narozeniny. 
 

Jen u nás se nemusíte vázat jedním motivem na celý život. Kdo by se chtěl dívat na stále stejný obraz bez možnosti jakékoliv změny. Díky příznivým cenám topné FOTO fólie HOMEHEAT můžete motiv měnit klidně každý rok