Ušetřete tisíce s infra panely

Topné panely systému HOMEHEAT nabízí možnost úspory až 40% elektrické energie. Ve srovnání s ostatními typy elektrického vytápění jednoznačně vítězí a provozní náklady při správném nadimenzování mohou konkurovat i topení pevnými palivy, se kterým je ale mnoho starostí. 

Dá se tedy říci, že infra panely systému HOMEHEAT jsou nejlevnějším bezstarostným vytápěním na trhu s bonusem ve formě designového sladění s Vašim interiérem.

Graf provozních nákladů infra topení

Velice důležitým faktorem jsou také pořizovací náklady. Naše firma nabízí nejnovější třetí generaci topných panelů za bezkonkurenční ceny, a tak se pořízení našeho systému topných panelů může vrátit za 3-5 let od pořízení. Zapřemýšlejte nad výdaji za topení a přesvědčte se o úsporách našeho systému.

Žádný jiný systém vytápění nenabízí tak extrémně rychlé navrácení investice s prakticky nulovými náklady na jeho instalaci a s možností plné funkčnosti do pár dnů od objednávky. 

Porovnejte ceny jiných systémů nebo ceny ostatních prodejců topných panelů a přesvědčte se o našem tvrzení. V případě dotazů a připomínek nás neváhejte kontaktovat. Rádi se podělíme o naše osobní zkušenosti se systémem topných panelů HOMEHEAT.Graf nákladů pořízení jednotlivých druhů vytápění