Topte zdravě - relaxujte každý den

Zdravotní výhody panelů homeheat

Jedinečné účinky infračerveného tepla byly již před mnoha lety dokázány. Možná si ani neuvědomujete, kolik lékařským praktik tento typ prospěšného a přirozeného tepla využívá. Člověk byl od nedávna spjat se sluncem a jeho život byl na světle a teple ze slunce (infračervené vlny stejné jako z našich panelů) závislý. V dnešní době, kdy se při pracovním shonu člověk sotva dostane na slunce jsou topné panely HOMEHEAT skvělým imitátorem tohoto životabudiče.

Mějte své vlastní "slunce" doma a v době ledových zimních dnů si užívejte pocit léta. 

Infra topení ve zdravotnictví

Příznivé účinky infračervených vln se hojně úžívají v širokém spektru zdravotních služeb. Využívají se v inkubátorech malých novorozeňat, kde udržují příznivou teplotu a předávají dítěti přirozené vlny, které lze jinak získat pouze ze slunečních paprsků. 

Infra sauny

Léčení pomocí infra sauny je v této době již velmi rozšířené. Využívá se hloubkové prohřátí tkáně, které s sebou nese velmi prospěšné účinky pro naše tělo. Infra sauny hojně využívají pacienti s poruchami dýchacích cest, imunitního systému, ale i normální lidé s unaveným a bolavým tělem z celodenního stresu a shonu.

Vytápění s HOMEHEAT 2v1

Topné infra panely přináší stejnou technologii jako infra sauny, nebo prověřené lékařské metody, takže můžete získat 2v1, kdy spojíte úsporné vytápění s léčebným systémem.

Každý den tak budete vstávat svěží a na konci těžkého dne budete po příchodu domů rychle zregenerováni. 

I domácí zvířata infra panely milují

Skvělé recenze získáváme i od chovatelů zvířat. Domácí mazlíčci sálavé teplo přímo milují, a místo typického obrázku kdy kočka blaze vrní u pece, můžeme pozorovat naše miláčky jak spokojeně spí pod topným panelem.

Infra panely jsou vhodným společníkem pro KAŽDÉHO!!!