Regionální zástupci a technici po celé ČR

Regionální zástupci systému infratopení HOMEHEATI když nabízíme zákaznickou podporu na telefonu, emailu a na webových stránkách jsme vytvořili souhrn snad všech potřebných informací pro zájemce o vytápění infra panely, chápeme, že osobní schůzka pro vyjasnění jakýchkoliv otázek je nejlepším řešením pro všechny

Jelikož naše hlavní centrum se nachází na severu Čech, ale výrobky nabízíme pro celou republiku, vytvořili jsme pro zákazníky stále se rozrůstající síť obchodních zástupců systému HOMEHEAT. Jedná se o zkušené profesionály z oboru topení, kteří budou schopni zodpovědět všechny Vaše otázky. Někteří partneři nabízí možnost prohlédnutí samotného topného panelu a ukázku funkčnosti. 

Ověření řemeslníci pro instalace infra panelů

Nekupujte zajíce v pytli a osobně si prohlédněte náš systém. Stačí si najít nejbližšího zástupce na mapě, kterou naleznete na této webové stránce a domluvit si osobní schůzku. U zástupců si nemusíte jen systém prohlédnout, ale také máte možnost na místě zakoupit. Odběr panelů bude možný podle dohody buď přímo u zástupce, nebo budou panely zaslány k Vám domů naší partnerskou přepravní společností, samozřejmě zcela ZDARMA.

Jako jediní také spolupracujeme s velkým počtem ověřených řemeslníků, kteří mohou topné infra panely odborně namontovat právě ve Vašem domě, bytě nebo kanceláři. S výměnou topení tak nebude mít žádné problémy. Během pár dní tak můžete změnit nevyhovují topení za úsporné a designově dokonalé vytápění topnými infra panely.